Kurumsal

1991-1993 yılları arasında meslek lisesi günleri bu mesleğin başladığı noktadır. 2000’li yıllara gelindiğinde bugün var olan firmanın temelleri o başlanan noktadaki amatör ruhu zamanın profesyonel düşüncesi araç gereçlerini işinde uzman kadrosuyla birleştirerek mobilya ve dekorasyon faaliyetleri içerisinde ev mobilyaları ofis mobilyaları üretimi ve dekorasyonunu gerçekleştiriliyoruz.

Kapı,Mutfak dolabı,Fortmanto,banyo dolabı,çocuk odası,aksesuar,duvar kaplama,merdiven korkuluğu,yemek odası,yatak odası,tv ünitesi,sehpa,ofis mobilyaları,süpürgelik,tavan lambiri üretimini titizlikle yapmaktayız..

Misyon

Sektörde sürekli kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ile hizmet verme anlayışında olan firmamız, sektördeki yenilikleri de yakından takip etmektedir. Tüm dünyada gelişen ve değişen mobilya sektöründe başta ülkemizde ve bölgemizde öncüsü olmak kaydıyla yapmış olduğumuz yeni yatırımlarla sizlere yeniliği ve kaliteyi en iyi hizmet anlayışıyla sunmayı vizyon haline getirip bir çok başarıya imza atmış olan Yeşil Elma Mobilya bundan sonra da yatırımlarında farklılığı ve kaliteyi bünyesinde bulunduracaktır.

Vizyon

Bu ayrıcalığın getirdiği güvenilirliği uzman kadrosuyla bugünlerden yarınlara taşımanın sorumluluğunu ticari prensip olarak kabul ediyoruz.Yeşil Elma Mobilya Bu anlayış ile firmamız sektördeki faaliyetine siz değerli müşterilerimiz ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.